«برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموختگان برتر و عضو هیأت علمی برجسته دانشگاه»

مراسم تجلیل از دانش آموختگان برتر و عضو هیأت علمی برجسته دانشگاه همه ساله توسط بنیاد دانشگاهی فردوسی با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد و این روند همچنان ادامه خواهد یافت . این مراسم به منظور بالا بردن سطح کیفیت دانشگاه و همچنین ایجاد رقابت سالم بین دانشجویان در نظر گرفته شده است.

روند انجام این فعالیت بر این اساس می باشد که، اسامی دانش آموختگان برتر دوره‌های کارشناسی در تابستان هر سال توسط دانشکده ها به بنیاد دانشگاهی فردوسی اعلام می گردد و سپس بنیاد لوح های تقدیر را که با امضای ریاست هیأت امناء بنیاد و ریاست دانشگاه فردوسی مشهد تهیه می شود به همراه جوایز نفیسی آماده و در مراسم جشن به آنان اهدا می نماید.

همچنین همه ساله کمیته علمی پژوهشی بنیاد بر طبق اساسنامه مدوّن یک نفر را به عنوان عضو هیأت علمی برجسته دانشگاه انتخاب می نماید و در این مراسم با تقدیم لوح و نشان زرین بنیاد مورد تقدیر قرار می دهد.

مراسم سال جاری تجلیل از دانش آموختگان برتر و عضو هیأت علمی برجسته دانشگاه در سال تحصیلی 95-1394 از ساعت 30/8 صبح روز پنجشنبه 25/09/95 در سالن اجتماعات دانشکده علوم برگزار خواهد شد. بنیاد دانشگاهی فردوسی مقدم کلیه خیّران، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه را گرامی می‌دارد.